O nas

O nas

Ty jeździsz, my dbamy aby było to możliwe.

Sami najlepiej wiemy, że serwisowanie roweru może być przyjemne. Ale jeśli wolałbyś ten czas przeznaczyć na jazdę, rozumiemy to jeszcze lepiej! Jesteśmy po to, abyś Ty nie musiał martwić się sprzętem przed wypadem na nową trasę, podczas walki o podium czy na weekendowej wyrypie z kumplami.

Kilka słów o serwisie.

Wierzymy, że “jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”, dlatego naszą specjalnością jest serwis amortyzacji i sztyc regulowanych oraz budowanie kół. Dzięki temu, że skupiamy się na tym, co robimy dobrze, możemy zaoferować usługi serwisowe klasy premium. 


Może brzmi to górnolotnie, ale przekłada się na konkrety: serwis jest wyposażony w najwyższej klasy narzędzia Park Tool, a także specjalistyczne, pochodzące bezpośrednio od FOX-a, RockShoxa czy Öhlinsa. Nasze pozostałe “zabawki” to pompa próżniowa Andreani SP5, myjka kabinowa czy prasa do testowania damperów (również Andreani).

Pozwala nam to zadbać o Twoje zawieszenie zgodnie ze wszystkimi zaleceniami producenta, a także z wykorzystaniem oryginalnych olejów i zestawów naprawczych przewidzianych w procedurach serwisowych. 

To samo podejście mamy do budowania kół - korzystamy z narzędzi Park Tool i DT Swiss, profesjonalnej centrownicy i elektronicznego tensometru, który współpracuje z aplikacją wspomagającą zobrazowanie siły naciągu szprych. Eliminuje to przypadkowość i pozwala jeszcze lepiej wykorzystać doświadczenie i wiedzę serwisanta.

 

Sławek

szef serwisu

Zapewniamy najwyższą
jakość  usług.

Pochodzi z Kalwarii, na rowerze śmiga od dziecka, a serwisem zajmuje się od ponad 10 lat. Inicjator, współzałożyciel i “ogarniacz” odnoszącego sukcesy w zawodach klubu Born 2 Bike, zrzeszającego wielu czołowych zawodników DH i enduro w Polsce.

Sławek

szef serwisu

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.